reticulan - pytania

Awatar użytkownika
Wmac127
Posty: 319
Rejestracja: 12 lut 2017, 16:20
System DCC: XpressNet; LENZ - LZV100, LH100, LH01

Re: reticulan - pytania

Post autor: Wmac127 »

Pozdrawiam
MAciej
martinezo
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2010, 11:10

Re: reticulan - pytania

Post autor: martinezo »

MS8ACC "16" OUT mam...
Ale odmawiam i proponuję do użycia... -bo jest za drogi i za dużo ruchu w magistrali DCC trzeba wygenerować aby "tugał"
Mam też tańszy AccUni10...
Ale to jest bez sensu dla semaforów- lampy i domy albo co User poprosi... - tak .
Do semaforów... z MM ROCO czy Manipem LENZ etz. i generalnie z takim niszowym produktem jakim Qwajest nasz GbbKolejk... proponuje jedynie MS4ACC Signal.
Czemu - ?

Macie support i u Piotrka i u mnie...

I tak się składa,że i Piotrek i ja wiemy, że jak jest OK to machniecie Jego Softem czy moimi duperelami jak 1:100.
I - to jest ciekawe i wymaga ingerencji analityka coby to zdjagnozować -> czemu nie używają POLSKIEGO PROGRAMU ??
Do ktróego możemy dograć deki ?
No ?
Czemu ?

Tak się składa, że to ustojsto można zmusić do tego czego chcecie... w kwestji semaforów świetlnych i czym można w prosty sposób sterować z GbbKoejki.

Mnie "nie ma".
Ja jestem tyko dla tych z Was którzy "namiękli jak gąbka" i... i... wiedzą czego chcą.
Mnie nie ma "nigdzie" czyli "wszędzie".
Na FB mnie nie ma i nie będzie.
Na Forach mnie już też nie ma.
Ale - jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy - jestem ;)


Szukajcie w okolicach.
Zawsze Piotr czy ja Wam pomożemy.
Pozdrawiam
martinezo

martinezo(małpa)onet.pl
reticulan
Posty: 237
Rejestracja: 29 maja 2018, 21:37
Miasto: Częstochowa
System DCC: Roco 10764

Re: reticulan - pytania

Post autor: reticulan »

martinezo pisze: 14 lip 2018, 01:48
Mnie "nie ma".
Ja jestem tyko dla tych z Was którzy "namiękli jak gąbka" i... i... wiedzą czego chcą.
Mnie nie ma "nigdzie" czyli "wszędzie".
Na FB mnie nie ma i nie będzie.
Na Forach mnie już też nie ma.
Ale - jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy - jestem ;)


Szukajcie w okolicach.
Zawsze Piotr czy ja Wam pomożemy.
Potwierdzam w całej rozciągłości. Własnie oczekuje na dekodery Martinezo MS4ACC i powiem Wam, że możliwości tego dekodera zaspokoją 90% użytkowników jak i nie wszystkich. Wsparcie jakie dostałem od kolegi na temat tego dekodera jest nieocenione, bo koncepcja działania samego dekodera troszeczkę różni się o produktów sklepowych (zapraszam do instrukcji). Polecam serdecznie, "Gość" mega cierpliwy jak GBBsoft:)

Chciałem podziękować Wmac127 za namiar na Martineza oraz GBBSoft (szczególnie za cierpliwość), za mase wymienionych postów i które doprowadziły do tego że zostałem koniec końców naprowadzony na Martinezo.
ODPOWIEDZ