z21 (biala) czy MultizentralePro

andsaw
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2018, 18:28
System DCC: Roco, MultizentralPro

z21 (biala) czy MultizentralePro

Post autor: andsaw »

Witam
Pytanie do bardziej doswiadczonych kolegow ale nie tylko. Mam wlasnie obie centralki ale jakos nie widze zasadniczej roznicy.
Zamierzam pozbyc sie jednej z nich ale nie wiem ktorej a moze trzeba zainwestowac w cos innego?
Andrzej
Krzysztof
Posty: 131
Rejestracja: 20 lis 2018, 14:39
System DCC: z21

Re: z21 (biala) czy MultizentralePro

Post autor: Krzysztof »

Cześć
Jak miałem z21 (białą)+router+tablet+multimaus. Wydawało mi się, że to niezły sprzęt, ale do czasu kiedy zacząłem automatyzować makietę i podłącząć urządzenia dodatkowe jak informacje zwrotne czy dekodery zwrotnic. Przesiadłem się na urządzenia DIgikeijs i teraz widzę różnicę.
Taka centralka DR5000 to prawdziwy kombajn, wszystko działa jak należy, nie ma z niczym w 100% problemów. Połączyła się z komputerem, gbbkolejka, tabletem na którym mam apkę Z21, wszystko działa bez zarzutu. POLECAM ten sprzęt bo jest bardzo dobry a przede wszystkim konkurencyjny cenowo. To moje zdanie.
Akronaut
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2017, 19:54
Miasto: Rybnik
System DCC: Digikeijs DR5000

Re: z21 (biala) czy MultizentralePro

Post autor: Akronaut »

Moje doświadczenie nie jest duże. Od kilku miesięcy korzystam z Digikeijs (wcześniej ROCO, potem Martinezo z modułem LI-USB). Informacja zwrotna, zwrotnice, semafory i dekodery akcesoriów - wszystko działa. Duży monitor i GBBKolejka. Dodatkowo steruję MM, LM2 i smartfonami. Zastanawiam się nad monitorem dotykowym. Autoprzejazdy. Rozdzieliłem zasilanie: tory i programowanie z Digi a wszystkie akcesoria z boostera Martinezo.
ODPOWIEDZ