POWITANIE

MaJeSz
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2021, 11:35

POWITANIE

Post autor: MaJeSz »

Jako, że na stare lata mi odbiło ( pozytywnie ) i zapragnąłem realizowanie moich dziecięcych mrzonek. Dzisiaj postanowiłem się ze Wszystkimi przywitać cieplutko. Sytuacja moja w chwili obecnej to jeden wielki paraliż. Uważam, iż mogę tu napisać. Zostałem trafiony cv-19. Oczywiście pierwsze badanie i positiv. Także totalna izolacja przez najbliższe 9 dni. Ale myślę, że czytającym moje "opowieści" nic nie grozi. Plany mam ambitne. Pozamawiane to i owo. Jedno co mogę zdradzić to info że na makietę będę w stanie przeznaczyć 7 m kw. A standard to H0. i wszystkie zabawki to PIKO. Na pewno z niejedną wątpliwością będę się zwracał do Szacownego grona. Liczę na pomoc. Jak też obiecuję nikomu nie odmawiać pomocy. Ale na chwilę obecną bardzo proszę o zrozumienie mojej sytuacji. I nie traktowanie tego co napisałem jako żartu. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
P.s.
Piotrze dziękuję za wsparcie i nadanie kierunku
MaJeSz
kolejarz
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:58
Miasto: Ksawerów
System DCC: Martinezo DPB5A, S88

Re: POWITANIE

Post autor: kolejarz »

Życzę wytrwałości :)
wechciu
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2010, 18:52

Re: POWITANIE

Post autor: wechciu »

Co prawda już kiedyś (dość dawno temu) gościłem na tym forum, tak to po latach, wracając wypada się przywitać, co też czynię.
Jako że codzienność i warunki lokalowe nie pozwalały mi w tym czasie realizować modelarskiego hobby, tak teraz jest okazja wrócić do tej cudownej zabawy i możliwe że już nie w pojedynkę, a z synem, który w liście do Świętego Mikołaja wspomniał coś o kolejce.
Wszystkich forumowiczów pozdrawiam i liczę na pomocne porady, bo wiele wiedzy z głowy już uleciało.
ODPOWIEDZ